Řidič VZV v pivovaru v Plzni (možnost obnovy řidičáku na VZV) Plzeň

Aktualizováno:

13. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Důchodce

Nabízený plat:

23800 - 28000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Řidič Plzeň, Řidič VZV Plzeň

Firma:

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Požadavky

* Řidičské oprávnění B (T, nebo C výhodou) a VZV (skupina min. W1, W2 výhodou).
* Umíte řídit a zaskladňovat palety? Super! Praxe ve skladovém hospodářství výhodou.
* Zaměstnavatel bude požadovat výpis z TR - některé zápisy jsou tolerovány.
* Zodpovědnost

Náplň práce

* Nakládka a vykládka kamionů, zásobování linky
* Manipulace se zbožím po skladu pomocí VZV
* Běžná údržba
* Třísměnný, nebo nepřetržitý provoz.

Nabízíme

* Týdenní zálohy na účet

* Možnost obnovy ŘP a nových školení na VZV

* průměrnou měsíční mzdu až 28 000 Kč (včetně příplatků a bonusu)

* 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek

* dotované stravování přímo v areálu (výběr z několika jídel)

* pitný režim zdarma

* nástup možný v podstatě ihned, případně dle dohody

Kontaktní osoba:
Blanka Mráziková
Mobil: 601 188 225
Tel: 601 188 223