Senior bankovní a leasingový poradce Olomouc/Zlín

Aktualizováno:

27. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Zlín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

40000 - 100000 Kč za měsíc

Firma:

Peopledrive

Požadavky

- VŠ případně Bc. vzdělání ideálně ekonomického směru
- proklientský a proaktivní přístup
- znalost NJ nebo AJ na středně pokročilé úrovni
- praxe na obdobné pozici zaměřené na firemní klientelu v leasingové či bankovní společnosti
- velmi dobré obchodní, komunikační a analytické dovednosti

Náplň práce

- budování a správa vlastního portfolia SME klientů v regionu Olomouc a Zlín
- hledání individuálních produktových řešení v oblasti financování flotil, výrobních technologií, strojů atp. (leasing a nebankovní úvěry) na základě klientských potřeb
- proaktivní akvizice nových firem v daném regionu, cross-sell na stavájících klientech
- spolupráce s kolegy bankovními poradci a vedoucími filiálek
- finanční poradenství, uzavírání leasingových a úvěrových smluv
- práce na obchodním případu od A do Z vč. analýzy kreditního rizika a tvorby úvěrové dokumentace
- zjišťování a vyhodnocování finančních ukazatelů klientů, odpovědost za KPI, reporting

Nabízíme

- různorodá pracovní náplň na motivující obchodní pozici
- možnost zúročit své zkušenosti a kontakty v regionu
- velmi dobré mzdové ohodnocení rozdělené na zajímavou fixní a ještě zajímavější variabilní složku, odvíjející se od zisku z úspěšně uzavřených obchodních případů
- služební vozidlo i pro soukromé účely
- flexibilní pracovní dobu a týden dovolené navíc
- další zaměstnanecké výhody a benefity
- pracoviště v příjemném moderním prostředí
- další možnost rozvoje a vzdělávání

Název firmy

Peopledrive

Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Chudobová
Tel: 606 848 006