Senior sales manager Pardubice

Aktualizováno:

14. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Pardubice

Nabízený plat:

60.000,- až 80.000,- Kč

Značka:

B2325

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Nová pracovní nabídka na pozici Senior sales manager!

Požadujeme:
- VŠ,SŠ - chemického směru (vítáno zaměření na technologie úpravy vody nebo energetiku),
- zkušenosti v obchodní činnosti,
- kontakty v průmyslu úpravy a čištění vod jsou výhodou,
- schopnost samostatné tvůrčí práce a vysokého pracovního nasazení,
- schopnost organizace a vedení malého týmu,
- flexibilita a ochota učit se novým věcem,
- výborné komunikační a argumentační schopnosti,
- schopnost nést individuální zodpovědnost za svěřenou oblast.

Náplň práce

Náplň práce - popis pracovních činností:
- Aktivní vyhledávání, udržování a rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky,
- zpracování obchodních nabídek a uzavírání obchodních smluv,
- účast na jednání s dodavateli a důležitými zahraničními partnery,
- účast na rozvoji portfolia produktů a dodavatelů,
- účast na přípravě, organizaci a průběhu veletrhů, konferencí a odborných seminářů,
- účast na vytváření a uplatňování strategie Obchodní skupiny,
- monitorování situace na trhu, reporting, tvorba prezentací,
- používání aktivní AJ slovem i písmem.

Nabízíme

Nabízíme:
- Pracovní smlouva na dobu neurčitou,
- možnost spolupodílet se na rozvoji české holdingové společnosti,
- motivující platové ohodnocení závislé na schopnostech a pracovních výsledcích,
- možnost osobního i profesního růstu a dalšího vzdělávání,
- 25 dní ŘD,
- pružná pracovní doba .

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582