Operátor/ka výroby Velká Bíteš

Aktualizováno:

27. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Velká Bíteš

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

24000 - 27000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Lead – HR Services s.r.o.

Požadavky

• Pracovitost
• Zodpovědnost
• Spolehlivost
• Zručnost
• Ochota práce v nepřetržitém provoze

Náplň práce

• Obsluha výrobních linek na základě výrobního plánu dle stanovených postupů (proběhne zaškolení)
• Řádné značení všech dílů na pracovišti
• Řádné vyplnění výrobní dokumentace

Nabízíme

• Nástupní mzda 24 000 - 27 000 Kč/měsíc
• Ostatní příplatky: 25% přesčas, 25% sobota, neděle, 100% státní svátek, 10% noc.
• Hrazené ubytování
• Svozové autobusy do místa výkonu práce (doba jízdy 15 min)
• Příspěvek na dojíždění až do výše 2080 CZK / měsíčně dle délky vzdálenosti od bydliště
• Závodní stravování - kantýna
• Příspěvek na obědy ve výši 40 Kč/den
• Rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě nebo také např. zvýhodnění tarify volání

Poznámka

V případě zájmu o bližší informace nám prosím zašlete životopis spolu se svým telefonním číslem a my Vás v nejbližších dnech kontaktujeme.

Lead - HR Services, s.r.o.
Kontaktní osoba: Andrea Kinzelová
Email: Andrea.Kinzelova@l-pa.cz, +420 771 156 935

Kontaktní osoba:
Jiří Adamus
Tel: +420 728 186 223