Servisní technik - oblast jižní Čechy (celá oblast)

Aktualizováno:

22. 6. 2021

Lokalita pracoviště:

(celá oblast)

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 35000 Kč za měsíc

Firma:

Rentel Facility Management s.r.o.

Požadavky

• Manuální zručnost (v oborech elektrikář, instalatér, zedník apod.)
• Základní technickou znalost
• Pohotové jednání při řešení závad či úkonů
• Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
• Řidičský průkaz skupiny B
• Čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete mít
• Vyhlášku č. 50/1978 Sb.
• Vzdělání v jakékoliv technické oblasti
• Praxi v oblasti údržby, správy či facility služeb

Náplň práce

Jste manuálně zručný? Zodpovědnost a samostatnost je pro Vás samozřejmostí? Sháníte zaměstnání na plný úvazek?

Tak právě Vás hledáme na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA do naší společnosti zabývající se technickou správou a údržbou nemovitostí.

Co Vás čeká:

* Rozmanitost pracovní náplně, dle potřeby budete firemním vozem jezdit po celé oblasti jižních Čech
• Zajišťování technické správy svěřených budov v daném regionu
• Organizování a zajišťování úkonů ve vnitřních a venkovních prostorách
• Zjišťování závad a následné zajišťování oprav
• Operativní úkony – drobné zednické práce, výmalba apod.
• Provádění drobných technických úkonů (např. kontrola pojistek, výměna světla, zprovoznění zařízení v budově atd.)
• Obsluha plynových kotelen (po zaškolení)

Nabízíme

• Přátelská firemní atmosféra
• Dlouhodobá práce ve stabilní národní společnosti
• Zajištění proškolení na obsluhu jednotlivých zařízení
• Možnost práce na HPP či IČO
• Služební automobil, mobil a notebook

Nástup možný ihned.

Poznámka

Pro zařazení do výběrového řízení nám prosím zasílejte své životopisy.

Kontaktní osoba:
Nikola Kolářová
Mobil: +420 722 964 065