Specialista prodeje v call centru pro Vodafone a UPC zákazníky Beroun

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Beroun

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 50000 Kč za měsíc

Homeoffice:

Ano

Firma:

Baxton s.r.o

Požadavky

• velmi dobré komunikační dovednosti, hlasový projev bez vady řeči
• schopnost a ochota učit se novým věcem
• odvahu, spolehlivost, loajalitu
• chuť dále se vzdělávat a zdokonalovat
• základní znalost práce na PC
• smysl pro obchod
• pozitivní přístup

Náplň práce

• kontaktování klientů našich obchodních partnerů (Vodafone a UPC)
• optimalizace služeb, prodlužování a uzavírání obchodních smluv
• evidence dat v databázi

Nabízíme

• nástupní mzda 20.000 Kč + motivační bonusová složka

* po zkušební době pevná složka + provize + bonusová složka v rámci denních odměn + extra odměny za internet a TV
• zajištění školení interním lektorem na náklady společnosti (vstupní i průběžné, workshopy, semináře)
• individuální přístup
• přátelský kolektiv
• práce v centru Berouna

* pracovní doba po - pá, po 8:00 - 17:30, út - čt 8:00 - 16:30, pá 8:00 - 15:00

Benefity:
• zaměstnanecký tarif – neomezený tarif, neomezená data – 93 Kč měsíčně
• stravenky, sick days, flexi pasy, firemní večírky
• soutěže o věcné ceny (mobilní telefony, tablety, kosmetika, poukazy)

Kontaktní osoba:
Tereza Červenková
Tel: 777024624