Vedoucí úseku řízení kvality a metrologie (m/ž) Líně

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Líně

Firma:

CRI ameba.eu, s.r.o.

Požadavky

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici Vedoucí úseku řízení kvality a metrologie (m/ž)
Místo výkonu práce: Gühring s.r.o., Na Perkách 608, 33021 Líně-Sulkov

Náplň práce:

* Odpovědnost za systém řízení kvality a metrologie

* řešení interních a externích (dodavatelských a zákaznických) neshod/reklamací

* vystavování 8D reportů

* příprava a provádění interních a externích auditů dle ISO 9001:2015 a ISO 19011:2018

* provádění statistických vyhodnocování na definovaných procesech a produktech

* definování a zlepšování KPI

* provádění PPAP

* vedení týmu (ca. 10 prac.); vedení porad ŘJ; komunikace s mateřskou spol. (ZQM)

Požadujeme:

* min. SŠ vzdělání

* technické zaměření (strojní) významnou výhodou

* znalost statistických metod, nástrojů kvality a PPAP

* znalost NJ - slovem i písmem nutná !

* řidičský průkaz sk.B (aktivní řidič)

* orientace na výsledek, tah na bránu, odolnost proti stresu

Nabízíme :

* odpovídající finanční ohodnocení

* 5 týdnů dovolené

* pružná pracovní doba (při dodržení měsíčního fondu hodin)

* dotované závodní stravování

* příspěvek na dopravu

* mobilní telefon

* příspěvek na penzijní spoření

* motivační odměna

* podpora jazykového vzdělávání

Plný úvazek (37,5 hod. týdně)

Benefity

Kontaktní osoba:
Eva Uchytilová
Mobil: +420 601 166 171