Revírník - revír Roudnice OLH LS Litoměřice

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

LS Litoměřice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

Re_OLH Litoměřic

Firma:

Lesy České republiky, s.p.

Požadavky

• středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání lesnického směru podmínkou;
• odborná praxe v lesnictví;
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič;
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet);
• odborná zdatnost vedení LHE, komunikace s orgány státní správy lesů;
• osobnostní předpoklady: samostatnost, aktivita, spolehlivost, odolnost, komunikativnost, ochota učit se.

Náplň práce

• řádný výkon činnosti odborného lesního hospodáře na revíru Roudnice - odborná správa lesů v souladu s obecně právními předpisy a vnitřními předpisy LČR, s.p.;
• péče o majetky jiných vlastníků lesa, kterým je činnost vykonávána ze zákona nebo na smluvním základě;
• poradenská činnost: při zajištění příspěvků na hospodaření v lesích soukromých vlastníků, zajištění řádného hospodaření v lesích soukromých vlastníků, v agendě ochrany v lesích soukromých vlastníků, při výpočtu škod zvěří;
• vedení hospodářské evidence na svěřeném revíru a spolupráce s orgány statní správy lesa;
• písemná vyjádření OLH k těžbám v lesích soukromých vlastníků;
• zjišťování výskytů škodlivých činitelů a škod v lesích.

Nabízíme

• zajímavou, samostatnou a tvůrčí práci;
• mzdu dle kvalifikace kandidáta, roční odměny;
• zaměstnanecké výhody, systém benefitů (5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky, FKSP - osobní účet);
• pracovní doba 40 hodin týdně;
• služební automobil, notebook, mobilní telefon.

Poznámka

Písemné nabídky včetně motivačního dopisu a strukturovaného životopisu zasílejte elektronicky na lenka.volakova@lesycr.cz do 15. 2. 2021.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo kdykoliv výběrové řízení zrušit, a to bez udání důvodu.

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková