Elektroúdržbář 33.000Kč Brno

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Značka:

25189

Firma:

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Požadavky

* Vyhlášku č. 50/1978 sb, min. §6
* Uživatelská znalost PC a internetu
* Zkušenosti z výrobního prostředí výhodou

Náplň práce

* Opravy všech strojů a zařízení (aby nebyl narušen chod výroby)
* Pravidelné údržby strojů a zařízení
* Údržba budovy
* Opravy akutních problémů, které vznikly při výrobě

Nabízíme

Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 sb, §6? Zajímá Vás údržba strojů a zařízení? Chcete práci v moderním a čistém prostředí? Pak neváhejte a napište mi!

* Plat 32.000 – 34.000Kč
* Nástupní bonus 10.000Kč
* Čtvrtletní bonus 6.000Kč
* Příspěvky na sport a volný čas až 1.200Kč
* Stravenky v hodnotě 100Kč
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek za doporučení nového kolegy 15.000Kč
* Finanční příspěvky na prací prostředky
* Příspěvky na životní a úrazové pojištění, penzijní připojištění

* Místo výkonu práce: Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Michaela Murlová
Tel: 00420773799241