Programátor ASP.NET Core/Vue.js nebo React Brno

Aktualizováno:

21. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Programátor Brno

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

Vzdělání se zaměřením na IT (ideálně alespoň bakalářský stupeň VŠ, popř. SŠ vzdělání s adekvátní praxí)
Dobrá znalost jazyka C# a zkušenost s vývojem na .NET platformě
Zkušenosti s vývojem rozsáhlejším webových aplikací

Náplň práce

Podílet se na vývoji 2 našich vlastních produktů: ASSET 2 (přístupový a zabezpečovací systém inteligentních budov) a LATIS 3 (monitorovací systém a grafická nadstavba)
Orientovat se v back-endové části (ASP.NET Core MVC, C#, 7.1 a vyšší), tak i ve front-endové (Vue.js, Vuex, Vuetify)

Nabízíme

Motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledků
Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky nebo Sodexo karta v hodnotě 100 Kč, firemní akce pro zaměstnance, karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.)
Sehraný tým 13 více i méně zkušených kolegů, kteří se vzájemně učí, protože každému z nich jde něco nového
Zajímavou dlouhodobou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
Účast na školeních a odborných seminářích
Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru

Poznámka

Největší společnost na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti hledá do svého týmu nové kolegy pro svou pobočku v Brně na pozici Programátor ASP.NET Core/Vue.js nebo React

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis
Mobil: 773 552 555