Operátor ve výrobě Kutná Hora

Aktualizováno:

27. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

Foxconn Technology

Požadavky

*Ochota chodit na 12 hodinové směny denní/noční
*Ochota učit se novým věcem
*Základní znalost práce na PC

Náplň práce

*Jako montáží dělník/ce budeš podle daných instrukcí sestavovat jednotku dohromady
*Jako operátor/ka testování budeš zapojovat hotové výrobky a testovat, zda fungují správně
*A nebo jako opravář/ka jednotek Tě čekají drobné lehké opravy. K tomu ale potřebuješ znalost HW a PC komponentů

Zaujala tě nabídka a chceš se dozvědět víc? Přihlaš se nebo se můžeme potkat každou středu od 13 hodin na náborovém dni. Budu se těšit! Míša

Nabízíme

*Přesně daný směny kalendář na půl roku dopředu
*Energii můžete načerpat během 5ti týdnů dovolené
*V naší jídelně si můžete vybrat zhruba z deseti možných obědů a večeří a to za krásných 6Kč
*Možnost kariérního růstu. I naši group leadeři vyrostli z operátorů
*Už nemusíte řešit, jak se dostat do práce. Z Čáslavi a z Kolína se zdarma svezete našim autobusem

Kontaktní osoba:
Michaela Neťuková
Mobil: 733 593 414
Tel: 327 538 028