Manažer/ka kvality junior Broumovsko

Aktualizováno:

16. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Broumovsko

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

2101/3

Firma:

Personal Náchod

Požadavky

- SŠ a praxe
- zkušenosti z oblasti řízení kvality a ochrany životního prostředí /ISO 9001, 14001/
- práce na pC a ŘP sk.B
- komunikační a prezentační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení
- výhodou je znalost systémů řízení bezpečnosti práce a znalost práce IS Helios

Náplň práce

Zodpovědnost za řízení a koordinaci kvality napříč firmou. Reporting. Tvorba politiky jakosti a dosažení stanovených cílů kvality /kvality, ochrana ŽP - ISO 9001, 14001/. Interní audity. Správa firemní dokumentace. Spolupráce s odděleními napříč firmou. Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO.

Nabízíme

- zajímavá práce ve stabilní společnosti
- slušný přístup firmy
- odměňování závislé na výsledcích a plnění cílů
- firemní benefity - PC, telefon, stravenky
- nástup možný ihned nebo dle dohody

Kontaktní osoba:
PhDr. Zdeňka Honzů
Mobil: 606 606 623
Tel: 606 606 623