Servisni a revizní technik Brno

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Revizní technik Brno, Technik Brno

Firma:

Etimos Human s.r.o.

Požadavky

vzdělání: středoškolské elektrotechnického směru, případně vyučen v oboru
osvědčení o odborné způsobilosti - vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)
revizní zkoušky
praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů podmínkou
řidičské oprávnění skupiny B
trestní bezúhonnost
časovou flexibilitu
znalost EZS, EPS, CCTV, ACS výhodou
základní znalost anglického jazyka výhodou (čtení manuálů se slovníkem)

Náplň práce

servisní zásahy u zákazníka - výjezdy (služební cesty Jihomoravský kraj) dle servisních smluv a pokynů nadřízeného, komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)
oprava, montáže a instalace elektronických systémů, provádění revizí
pomoc při realizaci nových zakázek
pohotovost na telefonu

Nabízíme

motivující platové ohodnocení závislé na odvedeném výkonu a dosažených výsledcích
roční a věrnostní odměny
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
perspektivní zaměstnání v oboru bezpečnostních technologií
zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené
stravenky
multiSport kartu
pružnou pracovní dobu
pojištění odpovědnosti za škody pro všechny zaměstnance
zajímavou práci ve stabilním a dynamickém kolektivu
účast na školeních a odborných seminářích

Poznámka

Největší společnost na českém trhu poskytující komplexní služby v oblasti technologické bezpečnosti hledá do svého týmu nového kolegu na pozici Sevisni a revizní technik

Kontaktní osoba:
Michal Tsametis
Mobil: 773 552 555