Výstupní kontrola kvality Kutná Hora

Aktualizováno:

27. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Kutná Hora

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Kontrola kvality Kutná Hora

Firma:

Foxconn Technology

Požadavky

*Samostatnost, zodpovědnost a hlavně pečlivost
*Ochota chodit na 12hod směny denní/noční
*Uvítáme základní znalost Hardwaru (dáte dohromady alespoň nějaké PC komponenty)
*Ochotu učit se novým věcem
*Žádný detail Vám neunikne? Jste náš člověk!

Náplň práce

Jedná se o výstupní kontrolu sestavených jednotek. Dostane se k Vám pod ruku jednotka a Vaším úkolem je vizuálně zkontrolovat podle daných procedur, zda je vše správně smontované a zda jsou všechny štítky správně nalepené a nic nechybí. V případě nalezení chyby vše vyfotíte, zapíšete do Excelu a dalších systému. A pokud je jednotka v pořádku můžete jí poslat dál.

Nemusíte se ničeho bát, zkušení kolegové Vám rádi se vším pomůžou a poradí!

Nabízíme

*Jasně daný pracovní kalendář na půl roku dopředu
*Dostanete od nás rovnou smlouvu na dobu neurčitou
*Zvýhodněné obědy v naší jídelně a výběr z několika jídel
*Možnost rozšíření kvalifikace a kariérního růstu
*Zdarma můžete jezdit do práce naším autobusem z Kolína a Čáslavi
*Roční příspěvek na Cafetérii 3 000kč, můžete využít v lékárně, kině, atd.

A spoustu dalších jako zvýhodněné volání od T-Mobile, příspěvek na penzijní pojištění a další slevy u partnerů
Zaujala tě nabídka? Tak neváhejte a pošlete mi životopis!

Budu se těšit.

Kontaktní osoba:
Michaela Neťuková
Mobil: 733593414