Inženýr pro výrobní zařízení Plzeň

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Plzeň

Značka:

MP 26551

Firma:

MANPOWER, s.r.o.

Požadavky

Máte titul v elektrotechnice a zkušenosti se zaváděním nové výroby? Nebo jste čerstvým absolventem a láká Vás pracovat pro výrobu? Tak to by Vás tahle pozice mohla opravdu zajímat!

Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
Komunikativní znalost angličtiny
Znalost čtení výkresové dokumentace
Technické a tvořivé myšlení
Programování PLC výhodou

Náplň práce

Zavádění nových výrobní linek a výrobků a s tím spojené procesy
Odpovědnost za správně nastavení výrobních strojů a linek
Vytváření specifik pro nákup strojního a výrobního vybavení
Optimalizace výrobních procesů
Komunikace s dodavateli v rámci celého světa
Komunikace s mateřskou společností v zahraničí

Nabízíme

Férová mzda na základě dosavadních zkušeností
13. mzda
Až 28 dní dovolené
Flexibilní pracovní doba
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Dotované závodní stravování
Jazykové kurzy
Kafeterie
Možnost dalšího profesního růstu
Pravidelné navyšování mzdy
Jisté místo ve stabilní, nadnárodní společnosti

Kontaktní osoba:
Vojtěch Dítě
Tel: +420 703 865 307