Elektromechanik (nejen) junior (od 28.000 Kč) Zábřeh

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Zábřeh

Nabízený plat:

28000

Značka:

JCONTACT 55365

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

*SOU/SŠ v oboru elektrotechniky
*vyhláška 50
*orientace v technické výkresové dokumentaci
*časovou flexibilitu

Náplň práce

*servis a opravy různých typů elektrotechnických zařízení
*jejich montáž a instalace (ve firmě nebo u zákazníků)
*spolupráce s kolegy z ostatních oddělení firmy
*diagnostika pomocí sofistikovaných přístrojů

Nabízíme

Přestala Vás bavit neustálá nejistota ohledně pracovní pozice? Chcete začít svoji kariéru ve firmě, která se o Vás postará? Nabízíme práci v oboru, který si vydobil na trhu jednu z nejstabilnějších pozic. Pojďte do toho s námi!

*týden dovolené nad klasický rámec navíc
*zajímavé finanční bonusy, které se promítnou do mzdy
*příspěvek na penzijní připojištění
*stabilní zaměstnání ve firmě, která je na trhu již mnoho let

*lokalita: Zábřeh

Kontaktní osoba:
Anna Kravarová
Tel: +420 725 428 073