Dělník ve strojírenství /1směna #1041 Hněvotín

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Hněvotín

Značka:

JCONTACT 55340

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* min. vyučen v technickém oboru (nejlépe opravář zemědělských strojů, strojní mechanik – opravář strojů)
* řidičský průkaz sk. B, sk. C výhodou
* svářečský průkaz - výhodou
* základní znalost AJ – výhodou
* spolehlivost, manuální zručnost, pozitivní přístup k zákazníkům
* vysoké pracovní nasazení, časová flexibilita, samostatnost, důslednost, pečlivost

Náplň práce

* oprava a servis hydraulických strojů a zařízení
* armování hydraulických hadic
* kompletace hydraulických propojení
* montáže a opravy hydraulických okruhů

Nabízíme

Společnost EverLift spol s.r.o., se sídlem v Hněvotíně, zabývající se výrobou manipulační techniky v autodopravě, hledá dělníka / mechanika na oddělení hydrauliky.

* zaškolení do problematiky, zázemí moderní a stabilní firmy zastupující světové značky manipulační techniky
* mzda od 140,- Kč/hod. (dvousložková mzda), s možností růstu dle praxe nebo odpracovaných let
* garance výplatního termínu
* HPP na dobu neurčitou
* 25 dnů dovolené
* dotované stravování nebo stravenky
* pouze jednosměnný provoz (7:00 - 15:30 hod.), volné víkendy
* práce v dobrém kolektivu
* lokalita: Hněvotín

Kontaktní osoba:
Martina Němcová
Tel: +420 602 642 915