Ekolog / manažer ISO norem /BOZP technik #1030 Žďár nad Sázavou

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Žďár nad Sázavou

Značka:

JCONTACT 55328

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* SŠ nebo VŠ v oborech ekologie, EMS, případně bezpečnosti práce
* praxe na pozici ekologa ve výrobní společnosti min. 3 roky
* praxe na pozici vedoucí řízení kvality norem min. 1 rok
* Osoba odborně způsobilá v prevenci rizik dle zák. č.309/2006 Sb., výhodou
* dobrá znalost práce s MS Office
* řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič
* samostatnost, odpovědnost, rozhodnost
* organizační a řídící schopnosti
* schopnost tvorby vnitropodnikové dokumentace
* důslednost při prováděných kontrolách na dodržování související legislativy a platných interních předpisů

Náplň práce

* zajišťování a organizace činností při ochraně životního prostředí a ekologické stability
* provádění kontrol na dodržování příslušné legislativy na pracovištích spadajících pod skupinu firem PKS
* zajišťování agendy odpadů včetně souvisejících legislativních úkolů
* udržování a zlepšování systémů environmentálního managementu, kvality a BOZP dle norem ČNS EN ISO pro uvedené oblasti
* udržování a zlepšování systému řízení kvality dle norem ČNS EN ISO
* zodpovědnost za certifikační a recertifikační systémy
* zajišťování činností v rozsahu zákonných požadavků Odborné způsobilosti v prevenci rizik dle zák. č. 309/2006 Sb.

Nabízíme

* perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti různorodou práci
* možnost dalšího vzdělávání a příležitost k profesnímu růstu
* zajímavé firemní benefity: program cafeterie benefitů
* závodní stravování
* Lokalita: Žďár nad Sázavou

Kontaktní osoba:
Martina Němcová
Tel: +420 602 642 915