PLC programátor robotů (35.000 - 45.000 Kč)

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Olomouc

Nabízený plat:

35000 - 45000

Značka:

JCONTACT 55362

Zařazeno na pozici:

Programátor Olomouc

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* VŠ / ŠS - elektrotechnického směru
* základní znalost programování robotů
* alespoň základní znalost ROS (Robot Operating System) - výhodou
* bonus jsou znalosti z oblasti bezpečnosti strojů, průmyslových komunikací
* anglický jazyk alespoň úrovně B1

Náplň práce

* tvorba programu pro robota ve spolupráci s PLC programátorem nebo s programátorem kamer
* práce v unikátním programovacím prostředí (staubli, fanuc)
* spolupráce s mechaniky a dalšími členy týmu
* instalace a servis u zákazníka
* ochota vyjíždět na kratší časová období (1 -2 týdny, cca 1x za 3 měsíce) k zákazníkům na zprovozňování dodávaných zařízení

Nabízíme

Hledáme kolegu na pracovní pozici Programátor PLC robotů s výjezdy pouze 1x za 3 měsíce cca na 1 - 2 týdny.
Hledáme i juniory, které ve všem zaučíme! Neváhej se nám ozvat! :)

* pružnou pracovní dobu
* dovolenou – 5 týdnů
* odpovídající platové ohodnocení
* rozvoj profesního a osobnostního tvůrčího potenciálu - školení i v zahraničí
* placené jazykové kurzy
* příspěvky na penzijní připojištění
* příspěvek na obědy

Kontaktní osoba:
Lenka Henzlová
Tel: +420 720 077 356