Projektový manažer–pcr testování/NGS (základ až 60.000,- Kč)

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

50000 - 60000 Kč/měsíc

Značka:

1546050952

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro našeho klienta jednoho z nejvýznamnější středoevropských distributorů laboratorní techniky do segmentu hospital, výzkum, vývoj, výroba hledáme šikovného seniornějšího kandidáta na uvedenou pozici
• VŠ v oblasti molekulární biologie
• Zkušenosti z oblasti výzkumu a vědy, nutností je znalost tohoto prostředí!!!
• Zkušenosti s validace a implementace nových metod k rutinnímu používání (především metodiky NGS a q-RT-PCR)
• Plynule AJ
• Komunikativní, prozákaznicky zaměřená osobnost s ochotou se doučit potřebnou odbornost
• Aktivní řidič

Náplň práce

Bude spojovacím článkem:
• mezi uživateli TOP laboratorní techniky (věda, výzkum) a obchodníky a aplikačními specialista
Další náplň práce:
• bude od OZ a aplikačních specialistů přijímat požadavky uživatelů, ty bude odborně posuzovat, komunikovat přímo s výrobci a interními bioinformatiky a programátory
• bude posuzovat technickou a odbornou náročnost klientských požadavků na změny a další rozšíření služeb (nové knihovny, kity, nové funkcionality PCR metody testování
• bude komunikovat na denní bázi v AJ s vývojovým oddělením přímo u výrobců
• bude celý projekt koordinovat v čase směrem interně do firmy, k výrobcům a především ke klientům

Nabízíme

• Zázemí jednoho z nejvýznamnějších středoevropských distributorů laboratorní techniky
• Práce na projektech s nejmodernější laboratorní technikou
• Mzdy až 60.000,- Kč v základu

Kontaktní osoba:
Jaromír Mikolášek
Tel: 724 357 870