Montážní dělník - elektrikář Ostrov

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrov

Nabízený plat:

25000 Kč

Značka:

13319670722

Firma:

CZECH-CONT s.r.o.

Náplň práce

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ELEKTRIKÁŘ
Kontakt: pí Mgr. Martina Brucknerová, tel.: 353 562 050
Náplň práce:
- montáž elektroinstalace v obytných a sanitárních kontejnerech

Požadujeme:
- vyučení v oboru

Zaměstnanecké výhody:
- měsíční bonusy, prémie, závodní stravování

Místo výkonu práce: Mořičovská 265, 363 01 Ostrov

Podobné nabídky práce

Seřizovač/ka pro lisovnu kovů

aktivní nabídka Ostrov u Lanškrouna FOREZ s.r.o.

Obsluha stroje - ubytování zdarma, zálohy

před 2 dny Ostrov u Stříbra TCV Personnel a.s.
21959 - 27155 Kč za měsíc S ubytováním

Skladník, řidič VZV - retruck (m/ž)

aktivní nabídka Ostrov u Stříbra Hofmann Wizard s.r.o. Import
21000 - 24800 Kč za měsíc

Operátor/ka lakovny

aktivní nabídka Ostrov u Stříbra Hofmann Wizard s.r.o. Import
20500 - 24300 Kč za měsíc

Nástrojař

před 5 dny Ostrov u Lanškrouna FOREZ s.r.o.

Programátor CNC strojů

před 5 dny Ostrov u Lanškrouna FOREZ s.r.o.

Řízení dodavatelské kvality- SQA

před týdnem Ostrov u Stříbra FreeCon s.r.o.

Operátor/ka - kontrolor/ka výroby

před 2 dny Ostrov u Lanškrouna FOREZ s.r.o.

Technolog výroby

včera Ostrov u Lanškrouna FOREZ s.r.o.
Odpovědět na nabídku

Název firmy

CZECH-CONT s.r.o.

Kontaktní osoba:
Martina Brucknerová
Tel: 353 562 050

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu Jobsik.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace