Uklízečka/pokojská Karlovy Vary

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Karlovy Vary

Nabízený plat:

16800 Kč

Značka:

18033500764

Firma:

REALLEX.eu s.r.o.

Požadavky

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Náplň práce

Kontakt: Kuklík Antonín Mgr., tel.: 775 373 159
Pracovní doba: 8,00 - 16,30 hod
Řidičský průkaz skupiny B
Znalost, NJ,RJ a AJ - komunikativně

Podobné nabídky práce

Elektro-programátor PLC a scada

aktivní nabídka Praha nebo Karlovy Vary PARTNER 4 JOB s.r.o.
35000 - 50000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy / Karlovy Vary

před 3 dny Karlovy Vary SPN Holding, a.s.
100 Kč za hodinu

Kuchař/Kuchařka

dnes Karlovy Vary Lidé a Příležitosti s.r.o.
20000 - 30000 Kč za měsíc S ubytováním

Obchodní zástupce s úsměvem – stavebnictví

před 4 dny Karlovy Vary MSG Professional s.r.o. MSG NABOR
28000 - 36000 Kč za měsíc

Mechanik Elektronik

aktivní nabídka Klášterec nad Ohří Bénéficielle - Plzeň

Kvalitář s NJ nebo AJ - projekt Elektromobil -

Technolog (z42675)

před 5 dny Karlovy Vary Barlett & Cenbright s.r.o.

Inženýr kvality (z41805)

Elektromontér - mzdové ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč

aktivní nabídka Středočeský, Východočeský a Severočeský kraj JOBSYSTEM s.r.o.

Farmaceutický reprezentant - rodinná firma - RX i OTC

aktivní nabídka Karlovy Vary ProfesKontakt, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Antonín Kuklík
Tel: 775 373 159

Tento inzerát je přebírán z veřejně dostupného zdroje Úřadu práce České Republiky.

Provozovatel webu Jobsik.cz nezodpovídá za aktuálnost této inzerce. Inzerce je denně aktualizována.