Trenér / školitel do výroby Ostrov u Stříbra

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrov u Stříbra

Nabízený plat:

30000 - 40000 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

trenér Plzeň

Firma:

Triangle Recruitment CZ s.r.o.

Požadavky

Hledáme zkušeného mistra, předáka, nebo přímo školitele, který měl na starosti zaučování, testování a mentoring výrobních dělníků.

Náplň práce

Budete se věnovat vstupnímu výběru a zaškolování nových pracovníků na výrobních pozicích. Budete s pracovníky neustále kooperovat, kontrolovat jejich práci, dělat karierní mapy, navrhovat jejich posun na jiné pozice. Budete řešit i základní vstupní školení. Vaše pozice bude klíčová a to nejen pro HR a výrobu.

Nabízíme

Nabízíme Vám možnost seberealizace, kdy to budete hlavně vy, kdo může nastavit procesy v nově vznikajícím školícím centru u výrobní firmy. Mimo jiné zajímavý plat, bonusy, benefity a karierní posun.

Kontaktní osoba:
Eva Vyskočilová
Mobil: 731412660
Tel: 731412660