Obsluha 3 / 5-ti osé CNC frézy s ŘS Haidenhain (30.000 - 33.000 Kč) Zlín

Aktualizováno:

12. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Zlín

Nabízený plat:

30000 - 33000

Značka:

JCONTACT 55290

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Zlín

Firma:

Jobs Contact Consulting, s.r.o.

Požadavky

* praxe s obsluhou CNC frézy min. 1 rok + znalost ŘS Haidenhain
* zkušenost s kusovou a malosériovou výrobou
* orientace ve výkresové dokumentaci
* práce s měřidly
* ochota práce na 2 směny (6-14:00 a 14-22:00)

Náplň práce

* samostatná obsluha CNC (kusová a malosériová výroba)
* jedná se o 3 nebo 5-ti osá centra se systémem Heidenhain
* práce s technickou dokumentací
* kontrola odvedené práce

Nabízíme

Strojírenská společnost přímo ve středu Zlína hledá kolegu na pracovní pozici obsluha 3 / 5-ti osé CNC frézy

* stravenky v hodnotě 80 Kč
* příspěvek na ubytování 3.000 Kč měsíčně
* 4 dny placeného volna navíc
* 1000 Kč na dětské tábory, školy a školky v přírodě
* po 2 letech příspěvek 500Kč na penzijní připojištění
* lokalita: Zlín

Kontaktní osoba:
Kamil Reichardt
Tel: +420 601 567 775