Servisní technik Hulín

Aktualizováno:

11. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Hulín

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

servis.tech.IH

Firma:

Brněnská personalistika, spol. s r.o.

Požadavky

Pro rozvíjející se českou společnost v perspektivním oboru elektromobility a energetických úložišť, která směřuje k postupné plné automatizaci výroby bateriových modulů a vývoji dalších generací bateriových systému na bázi lithia, hledáme nového pracovníka do týmu, na pozici Servisní technik.

Co vás čeká:

- opravy a servis trakčních baterií, pohonů a nabíjecích zařízení u zákazníka i v sídle firmy
- technická podpora a poradenství (telefon, mail)
- provádění školení souvisejících s obsluhou a údržbou/diagnostikou baterií, vozidel a nabíjecích systémů
- vedení servisní agendy a souvisejících záznamů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

- vzdělání v oboru elektro podmínkou
- platná vyhláška 50/1978 Sb. §6 podmínkou
- praxe na obdobné pozici výhodou
- řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič), sk. D výhodou
- ochotu cestovat v rámci celé ČR a EU
- základní znalost anglického jazyka podmínkou

Co vám můžeme nabídnout:

- příspěvek na stravování
- získání zkušeností z různých oblastí v perspektivním oboru elektromobility
- možnost vzdělávání v odborných kurzech
- 25 dní dovolené (po odpracování 1 kalendářního roku)
- pojištění odpovědnosti zaměstnance
- odměna za získání nového zaměstnance
- možnost prezentovat a uplatnit své názory, práce v mladém kolektivu

Kontaktní osoba:
Ing. Iva Homolová