Operátor Call centra do týmu sportovních nadšenců

Aktualizováno:

20. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Nabízený plat:

27000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

A12

Zařazeno na pozici:

Operátor/Operátorka Praha

Firma:

FORTUNA GAME a.s. I

Požadavky

* Slovo sport by Tě nemělo děsit
* Měl/a bys mít rád/a komunikaci s lidmi
* Jsme parta a Ty bys měl/a být dalším týmových hráčem
* Skvělá čeština je naším komunikačním jazykem, a proto jí potřebujeme slovem i písmem (tvůj písemný projev by měl být bez gramatických chyb)
* Počítač by měl být Tvůj kamarád a ne nepřítel

Náplň práce

Nastartuj svou kariéru v mezinárodní firmě! Hledáme k nám fajn lidi na pozici Operátora klientského centra. Pokud rád/a mluvíš s lidmi, administrativa Tě neděsí a věci dotahuješ do konce, pak neváhej a přihlaš se!
* Budeš pomáhat našim zákazníkům vyřizovat jejich požadavky a dotazy
* Budeš pracovat ve směnném provozu na krátký/dlouhý týden
* Pro komunikaci se zákazníky používáme telefon, chat, e-mail, sociální sítě. Stereotyp tu opravdu nehrozí
* Občas bude potřeba věnovat se i aktivnímu volání
* Nemáš praxi? Nevadí, všechno Tě naučíme. Zkušenější kolega bude stále s Tebou a předá Ti všechno, co umí sám

Nabízíme

* Základní měsíční mzda a k tomu 10% roční bonusy
* Balíček firemních benefitů zahrnující stravenky v podobě platební karty, systém Cafeterie, 5 týdnů dovolené a další
* Pro každého našeho zaměstnance máme rozvoj šitý na míru, takže si sám můžeš vybrat, co Ti nejlíp sedí (kurzy komunikace, Excelu, angličtiny a spoustu dalších)
* Hromada sportovních akcí a dalších eventů (volejbal, bowling, fotbal, šipky, yoga, firemní snídaně, oběd s naším šéfem, vánoční party, letní piknik a týmové akce)
* Příjemné a moderní pracoviště v centru Prahy
* Fitness centrum a kavárna pro zaměstnance přímo na pracovišti

Kontaktní osoba:
Aneta Šimková