Obsluha laserů - mzda od 27 000 Kč + výhodné benefity! Turnov

Aktualizováno:

19. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Turnov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

27000 - 30000 Kč za měsíc

Značka:

coor laser

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

Požadavky jsou jen:

- Mít praxi v oboru
- Schopnost číst a orientovat se v technické dokumentaci
- Plnoletost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce

Náplň pracovního dne?

Výroba keramických dílů, obsluha laserů a úprava parametrů dle výkresové dokumentace. Práce našich zaměstnanců se vykonává ve třísměnném provozu.

Nabízíme

Lepší podmínky pro naše zaměstnance!

Kromě mzdy, která se v našem závodě šplhá do výše 27 000 Kč, máme připraveny následující benefity:

- Stravenky za každý odpracovaný den – jejich hodnota je až 120 Kč
- Týden dovolené navíc – volný čas si tak naplánujete efektivněji
- Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 5 000 Kč po odpracovaní zkušební doby
- Na každého šikovného zaměstnance čekají čtvrtletní prémie
- Za dobře odvedenou práci na Váš čekají motivující odměny

Poznámka

Neváhejte nás kontaktovat!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo nám pošlite svůj životopis na vmervova@projobeu.com. Můžete nás kontaktovat i telefonicky na +420 725 828 601.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601