Strážný-nemocnice Česká Lípa

Aktualizováno:

23. 2. 2021

Lokalita pracoviště:

Česká Lípa

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

OZP

Nabízený plat:

106 Kč za hodinu

Značka:

strážný NsP

Zařazeno na pozici:

Strážný Česká Lípa

Firma:

HENIG - security servis, s. r. o.

Požadavky

trestní bezúhonnost,zdravotní způsobilost,zkoušku odborné způsobilosti,příjemné a profesionální vystupování,smysl pro odpovědnost, spolehlivost, čestnost,ochotu pracovat na směny.

Náplň práce

ostraha svěřeného objektu NsP Česká Lípa
pravidelná obchůzková, kontrolní a preventivní činnost po celém objektu,dodržování pravidel a standardů zakázky.

Nabízíme

Nabízíme : zázemí a jistotu stabilní a silné rodinné firmy s dlouholetou tradicí,pravidelný měsíční příjem,dlouhodobou spolupráci,odborné zaškolení na danou pozici. Práci na HPP nástup možný ihned

Poznámka

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné či v invalidním důchodu,není Fyzicky náročná.
Prosím v případě zájmu přiložte Váš životopis .

Kontaktní osoba:
Ivana Poláková
Mobil: 778411785