Seřizovač/ka výrobních linek Teplice

Aktualizováno:

23. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Teplice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Seřizovač Teplice

Firma:

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Požadavky

- SOU či SŠ s maturitou technického směru (strojní zaměření)
- orientace ve strojírenské dokumentaci
- zkušenosti s prací ve výrobním podniku
- zkušenosti s prací s malým týmem výhodou
- poctivý a zodpovědný přístup k práci

Náplň práce

- zajišťování plynulého chodu strojů a výrobních linek na směně
- kontrola stavu a provádění průběžné údržby strojů na svěřeném úseku
- seřizování strojů a výrobních linek dle technologických postupů
- podpora a řízení menšího týmu operátorů na výrobních linkách
- odpovědnost za výkon strojů a za kvalitu výrobků
- správa výrobních zakázek, práce s terminály
- práce s technickou dokumentací

Nabízíme

- zázemí úspěšné stabilní výrobní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení dle kvalifikace a praxe
- odborná firemní školení, profesní růst
- čisté, klimatizované pracovní prostředí
- zajímavé zaměstnanecké benefity (stravování zdarma, 5 týdnů dovolené, benefit body aj.)

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře
Mobil: 603 592 381
Tel: 475 220 615