Obsluha CNC stroje – 165,-/hod – Náměšť nad Oslavou

Aktualizováno:

14. 4. 2021

Lokalita pracoviště:

Náměšť nad Oslavou

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

160 - 180 Kč za hodinu

Značka:

Hradec

Zařazeno na pozici:

Obsluha CNC Třebíč

Firma:

ABZAKOVO spol.s.r.o. Hradec Králové

Požadavky

ÚSO vzdělání s vyučením v oboru nebo odpovídající praxi
Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
schopnost rychle se učit novým věcem
schopnosti čtení technické dokumentace
Určitě Tě zajímá, co Ti za Tvé schopnosti a dovednosti nabízíme my!

Náplň práce

Obsluha CNC stroje
Výroba přesných dílů v požadované kvalitě a dle daných postupů
Kontrola výrobků
Obrábění vnějších i vnitřních povrchů
Čtení výrobních výkresů, následné zadávání dat

Nabízíme

U nás můžeš očekávat základní nástupní mzdu 160,–/hod
Po zaučení ( cca 2 měsíce) – mzda 180,–/hod
Očekávej dvousměnný provoz – ranní/odpolední
Budeme rádi, když se u nás budeš kariérně rozvíjet!
Začátků se bát nemusíš, vše Tě rádi naučíme
Příplatky za práci o víkendu a přesčas
Vážíme si našich pracovníků, proto Ti v případě potřeby poskytneme zálohy

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Hradec Králové
Mobil: 775 222 475
Tel: 608 497 474