Line leader Teplice

Aktualizováno:

20. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Teplice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

21930 - 27920 Kč za měsíc

Zařazeno na pozici:

Leader Teplice

Firma:

Agentura práce Gadasová s.r.o.

Požadavky

– SŠ vzdělání
– vůdčí schopnosti a dosavadní dobré pracovní výsledky v rámci společnosti
– schopnost orientace na několik úkolů zároveň
– organizační schopnosti
– orientace v problematice lidských vztahů

Náplň práce

– obsluha výrobní linky dle stanovených výrobních postupů a nastavení
– vedení požadované evidence výroby a kontroly kvality
– nastavení stroje a kontrola výroby (teplota, pozice produktu, nastavení datumu, kontrola stroje před zahájením výroby, kontrola nastavení stroje a jejich dodržování pro daný výrobek, kontrola uložení krabic na paletě, kontrola vstupního materiálu dle výrobní specifikace, zajištění tisknutí výrob. specifikací a etiket). Kontrola bezpečnostních prvků stroje na začátku směny.
– dohled nad úklidem stroje a pracoviště, jeho předání následující směně v řádném stavu
– zodpovědnost za dodržování výrobních, bezpečnostních, hygienických a dalších firemních předpisů ve svém týmu
– dodržovat zásady štíhlé výroby a základní hodnoty společnosti, jít příkladem

Nabízíme

– základní nástupní mzda 21.930Kč + osobní ohodnocení 0 – 1.500Kč
– po zaučení (2-3 měsíce) 26.420 Kč + 0-1.500 Kč
– dotované stravování (stravenka, oběd)
– 25 dnů dovolené
– vzdělávací kurzy a školení
– kafetérii
– občerstvení na pracovišti
– firemní akce

Kontaktní osoba:
Asistentka kanceláře
Mobil: 603 592 381
Tel: 475 220 615