Asistentka jednatele se zaměřením na marketing Tábor

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Tábor

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

28000 Kč za měsíc

Značka:

H04836

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Tábor

Firma:

Personal Consult s.r.o.

Požadavky

M/Ž, SŠ/VŠ, aktivní znalost AJ (slovem i písmem), další jazyk výhodou

* zkušenosti v marketingu a projektovém řízení

* znalost MS Office, Google disk, Slack, CRM systém, SW Pohoda

* dobré komunikační schopnosti a ochota učit se novým věcem

* loajalita, spolehlivost, cílevědomost a pozitivní přístup

* ŘP skup. B (aktivní řidič)

Náplň práce

* zpracování přehledů a výstupů z obchodních činností na týdenní i měsíční bázi

* příprava podkladů pro obchodní tým – tabulky, šablony, smlouvy, aj. (v rámci podpory jako back office)

Marketing:
- správa profilu na Facebook;
- firemní akce – plánování, realizace, vyhodnocení;
- firemní články;
- propagační a reklamní materiály
- evidence skladových zásob + kontakt s dodavateli;
- realizace ostatních marketingových aktivit
- organizování firemních porad včetně přípravy podkladů pro její vedení

Asistent/asistentka:
- administrativa žádaná jednatelem společnosti, organizace hotelů + letenek
- překlady + komunikace s dodavateli z Nizozemska, Německa, Polska

Nabízíme

* nástupní plat 28.000,- Kč

* práce v úspěšné a dynamické firmě

* 4 týdny dovolené + 5 dní sick day

* stravenky, 13. + 14. plat

* zaškolení v rámci zkušební doby

* možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu

* příjemný pracovní kolektiv

* účast na firemních akcích

Poznámka

V případě vážného zájmu nám prosím zašlete svůj životopis s motivačním dopisem a fotografií.

Kontaktní osoba:
Alena Lhotáková
Mobil: 777 136 052