Farmaceutický reprezentant - rodinná firma - RX i OTC

Aktualizováno:

30. 12. 2020

Lokalita pracoviště:

okres Karlovy Vary

Značka:

1500387979

Firma:

ProfesKontakt, s.r.o.

Požadavky

Pro distributorskou TOP farmaceutickou firmu hledáme kandidáty, na pozici farmaceutický reprezentant/ka
-SŠ/VŠ vzdělání v oboru farmacie, medicíny, přírodovědy nebo příbuzných oborů výhodou
-pracovní zkušenosti na pozici farmaceutického reprezentanta (není podmínkou)
-vynikající komunikace a organizace práce
-schopnost pracovat s nasazením a s pozitivním přístupem
-aktivní řidič
-bydliště v uvedeném regionu

Náplň práce

Zodpovědnost za prezentaci a prodeje léků společnosti ve svěřeném regionu, sledování aktivit konkurence, reporting nadřízenému, organizování seminářů, možnost individuálních projektů dle schopností.

Nabízíme

-dynamickou a samostatnou práci
-motivující plat
-odborné školení
-služební automobil
-mobilní telefon
-notebook
-možný kariérní růst

Kontaktní osoba:
Lenka Píchová
Mobil: 601 556 724
Tel: 601 556 724