Elektromontér - mzdové ohodnocení 40.000 - 70.000 Kč Středočeský, Východočeský a Severočeský kraj

Aktualizováno:

29. 12. 2020

Lokalita pracoviště:

Středočeský, Východočeský a Severočeský kraj

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Elektromontér Karlovy Vary

Firma:

JOBSYSTEM s.r.o.

Požadavky

• vzdělání elektro popř. technické
• praxe v oboru
• vyhláška 50 §6
• ŘP sk. B

Náplň práce

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost se zaměřením na výrobu a montáž technologických zařízení.

Přijme do 1 směnného provozu montéra do terénu pro elektromontáže

Náplň práce:
Instalace elektro u vzduchotechnických a klimatizačních zařízení.

Nabízíme

• práci na HPP
• mzdové ohodnocení 40.000-70.000 Kč
• služební vůz
• pololetní odměny dle pracovního výkonu
• možnost vzdělávání, ubytování, pracovních turnusů

Místo práce: Středočeský, Východočeský a Severočeský kraj

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Platnost inzerátu končí 29. 1. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Kontaktní osoba:
Personální asistentka
Mobil: +420 721 280 719
Tel: +420 224 819 391