Obchodní zástupce pro Jižní Moravu Brno

Aktualizováno:

24. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

25000 - 55000 Kč za měsíc

Značka:

2/2021

Firma:

STUDIO KULINÁŘ s.r.o.

Požadavky

SŠ/VŠ (potravinářské zaměření výhodou)
především zaujetí pro obchod a nadšení pro „dobré jídlo"
zkušenosti a dovednosti obratného obchodníka
spolehlivost pro naše obchodní partnery
maximální nasazení, které je nám všem vlastní
samostatnost, chuť jednat s lidmi a navazovat obchodní vztahy
příjemné vystupování je samozřejmostí
časovou flexibilitu a loajálnost
ŘP skupiny B
dobrá znalost práce na PC, povědomí o práci s elektronickými katalogy

Náplň práce

Co jako obchodník – kulinář budete dělat?
Objíždět vybraný region, vytipovávat nové prodejny a navazovat spolupráci.
Opečovávat a navštěvovat místa, se kterými spolupráci domluvíte.
Jednat s většími i drobnými podnikateli a majiteli lokálních obchodů, a nabízet produkt, který se hodí do každého obchodu, krámku či večerky a pro který se zákazníci rádi vrací.
Poradenství a zpracování cenových nabídek a poptávek.
Práce se systémem, identifikace plus práce s elektronickým katalogem.

Nabízíme

Zavedené a oblíbené produkty pod taktovkou známého kuchaře Petra Stupky.
Férový a individuální přístup - jsme otevření a zodpovědným a pracovitým lidem rádi vyjdeme vstříc.
Uvedení do tajů našich koření a sdílení našeho know how.
Dobrou podporu prodeje pro prodejny i zákazníky.
Pevný plat jako základ, samozřejmě patřičný podíl na zisku (motivující bonusový systém) a možnost být součástí dalších našich aktivit.
Forma spolupráce - na ŽL (OSVČ). Nástup co nejdříve.
Možnost využívat firemní automobil i k soukromím účelům.
Veškerá technická podpora (CRM systém + elektronický prodejní katalog).
25 dní dovolené.
Příspěvek na stravování.

Poznámka

Společnost STUDIO KULINÁŘ s.r.o., je dynamicky se rozvíjející společnost, které působí na trhu již 10 rokem. Její vlastní produkty jsou špičkou v oboru. Předmětem činnosti je výroba a velkoobchod s kořenícími přípravky. Druhou významnou aktivitou je velkoobchod s kuchyňskými potřebami předních Evropských výrobců.

Bez přiloženého životopisu nebudete zařazeni do výběrového řízení
Zaujali jsme Vás a máte pocit, že hledáte to samé co my? Pošlete nám své CV a přidejte pár vět o tom, co nám můžete nabídnout a proč si myslíte, že potřebujeme právě Vás.

Kontaktní osoba:
Antonín WALD
Tel: 777642004