BIM konzultant/ka - lídr trhu BIM, moderní pozemní stavby. Praha

Aktualizováno:

8. 5. 2021

Lokalita pracoviště:

Praha

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Firma:

TRITON Hunters, spol. s r.o.

Požadavky

Pro mého klienta moderní architektonickou, projektovou a inženýrskou kancelář, lídra trhu v BIMu České republice hledám vhodného kandidáta / kandidátku na pozici

BIM KONZULTANT / BIM KONZULTANTKA – pozemní stavitelství, TOP moderní pozemní stavby, centrum Praha

Kdo je BIM konzultant/ka ?

• Stavař s obchodním duchem a se zájmem o oblast BIM a její rozvoj. Stavař, který má BIM opravdu rád a chce jej na trhu prosazovat.
• Má aktivní pro zákaznický přístup, smysl pro komunikaci a systematičnost
• Klíčová a podstatná je osobní chuť se učit nové věci, profesně se rozvíjet.
• Má velmi dobré prezentační dovednosti, má na starosti konference a osvětu, hodně cestuje, pohybuje se v odborném prostředí, toto prostředí moderního pozemního stavitelství by pro něj mělo být motivující a inspirující. Čeká jej prostředí konferencí, škol, odborných setkávání v různých platformách s velkým a zajímavým originálním přesahem.
• Podmínkou na pozici je velmi dobrá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem, znalost dalších západních popř. severských
jazyků ve stejné úrovni je výhodou např. německý jazyk
• Vedle opravdového zájmu o BIM má ambici BIM aktivně propagovat na segmentovém trhu v pozemním stavitelství, vidí se v tom.
• Zakládá jednotlivé obchodní případy a připravuje společně s firmou cenové nabídky

Náplň práce

Kde se bude BIM obchodní konzultant/ka pohybovat a co se od něj očekává ?

• Prezentace firemní moderní aplikace BIM, která má nadstandardní kvalitu a přesah do segmentu pozemních staveb jak v České republice, tak případně do zahraničí
• Bude prvním, kdo osloví zákazníka a následně bude s ním jednat a diskutovat o jeho potřebách a sdílet moderní služby BIM
• Bude garantovat odbornou pomoc klientovi s orientací v oblasti BIM s ohledem na využití moderní aplikace BIM. Připraví pro klienta návrh řešení situace s BIM.
• Dlouhodobě bude rozvíjet obchodní případy.

Nabízíme

Co získá BIM obchodní konzultant:
• Bezesporu zajímavou a různorodou práci v rychle se rozvíjejícím novém oboru BIM
• Práci v moderní společnosti, která má mezinárodní přesah a je lídrem v oblasti BIM v České republice.
• Získá TOP know-how v oblasti BIM, profesně bude na vysoké úrovni
• Finanční ohodnocení dle zjištěných zkušeností a praxe na základě osobního pohovoru
• Motivující ohodnocení dle výkonu a výsledků, motivační provize
• Profesní TOP rozvoj v oblasti BIM pozemnch staveb, firemní výuka angličtiny
• Efektivně kombinovaná práce s formou částečného home‐office
• Přátelské a inspirativní prostředí chytrých kolegů a kolegyň, týmového ducha a prostředí týmové práce. Spojení s atraktivními projekty.

Pokud Vás tato příležitost zaujala prosím kontaktujte mě do mailu nebo volejte:

lavicka@mc-triton.cz
phone: 724 960 978

Děkuji Vám za Váš čas věnovaný této příležitosti a těším se na společné setkání.

Kontaktní osoba:
Mgr. Ing. Luděk Lávička