Návrhář a prodejce kuchyní Möbelix Ostrava

Aktualizováno:

23. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Nabízený plat:

28000 - 35000 Kč za měsíc

Značka:

A483

Firma:

XLMX obchodní s.r.o.

Požadavky

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?
* Máš za sebou alespoň dva roky práce s grafickým 3D programem (Sketchup, AutoCad atd.)
* Vyhledáváš kontakt s lidmi a dělá Ti radost zákazníky oslovit
* Prodej máš v krvi
* Máš vkus a cit pro detail
* Nechybí Ti prostorová představivost
* Oplýváš empatií a trpělivostí – je třeba se zákazníkem najít společnou notu a zároveň být připravený na to, že Tvůj a zákazníkův vkus se může dost lišit
* Jsi zodpovědný/á – zakázku budeš zastřešovat od plánování až po realizaci
* Nevadí Ti, že o víkendu si vyděláš nejvíc

Náplň práce

Znáš ten pocit, když Ti v 3D plánovači doslova roste dílo pod rukama? Jako dobrý návrhář a prodejce kuchyní budeš takový pocit zažívat i desetkrát za měsíc. Zákazníků, kteří přicházejí pro jejich vysněnou kuchyň je stále dost. Příležitost pro Tebe! Stačí být kreativní, empatický a navrch dobrý obchodník. Být dobrým kuchyňářem je kumšt, který dokážeme ocenit.
CO BUDEŠ DĚLAT?
* Navrhovat a prodávat kuchyně se vším, co k nim patří
* Pracovat s grafickým programem CARAT
* Dennodenně využiješ Tvé skvělé prodejních dovednosti
* Vytvářet 3D vizualizace
* Společně se zákazníkem budeš hledat ideální technické a kreativní řešení jeho vysněné kuchyně
* …design a technické pozadí jdou totiž ruku v ruce

Nabízíme

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?
* Na úvod tě čeká velice intenzivní zaškolení na naše systémy i prodejní praxi
* Provizi z každé prodané kuchyně
* První dva měsíce ti budeme provizi z prodeje garantovat, poté bude výdělek přímo úměrný Tvé šikovnosti
* Směny si naplánuješ po dohodě s Tvým vedoucím a kolegy
* Díky produktovým školením přímo u dodavatelů se budeš neustále profesně zdokonalovat
* Mezi kolegy panuje fajn atmosféra, žádná rivalita

Kontaktní osoba:
Miroslav Sittek