Designer kuchyní Möbelix Most

Aktualizováno:

20. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Most

Značka:

A468

Zařazeno na pozici:

Designer Most

Firma:

XLMX obchodní s.r.o.

Požadavky

JAK SI TĚ PŘEDSTAVUJEME?
* Máš vkus a cit pro detail
* Nechybí Ti prostorová představivost
* Vyhledáváš kontakt s lidmi a dělá Ti radost zákazníky oslovit
* Oplýváš empatií a trpělivostí – je třeba se zákazníkem najít společnou notu a zároveň být připravený na to, že Tvůj a zákazníkův vkus se může dost lišit
* Jsi zodpovědný/á – zakázku budeš zastřešovat od plánování až po realizaci
* Do začátku Ti bude stačit běžná uživatelská znalost práce s PC, vše odborné Tě naučíme
* Nevadí Ti, že o víkendu si vyděláš nejvíc

Náplň práce

Plánování kuchyně je tvůrčí proces. Dílo, které nevznikne hned, ale dáš si na něm záležet. O to víc Tě konečný výsledek potěší. Každá kuchyně i zákazník je originál. Pojď do Möbelixu tvořit a prodávat kuchyně na zakázku.
CO BUDEŠ DĚLAT?
* Navrhovat a prodávat kuchyně se vším, co k nim patří
* Pracovat s grafickým programem CARAT
* Vytvářet 3D vizualizace
* Společně se zákazníkem budeš hledat ideální technické a kreativní řešení jeho vysněné kuchyně
* …design a technické pozadí jdou totiž ruku v ruce
* Pro plánování využiješ Tvé znalosti ergonomie obytného prostoru

Nabízíme

CO MŮŽEŠ OČEKÁVAT TY OD NÁS?
* Kreativní a rozmanitou práci
* První dva měsíce ti budeme provizi z prodeje garantovat, poté bude výdělek přímo úměrný Tvé šikovnosti
* Směny si naplánuješ po dohodě s Tvým vedoucím a kolegy
* Na úvod Tě čeká kvalitní zaškolení v rámci kuchyňské akademie
* Díky produktovým školením přímo u dodavatelů se budeš neustále profesně zdokonalovat
* Mezi kolegy panuje fajn atmosféra, žádná rivalita

Kontaktní osoba:
Pavla Sapendowská