Dělník/dělnice ve výrobě keramiky - 27 000 Kč! Turnov

Aktualizováno:

19. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Turnov

Nabízený plat:

23500 - 27000 Kč za měsíc

Značka:

coor uni

Zařazeno na pozici:

Dělník Semily

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

NEMUSÍTE BÝT RAKETOVÍ INŽENÝŘI, STAČÍ JEN ...
- Mít praxi
- Být plnoletý/á, samostatný/á, spolehlivý/á, manuální zručný/á

Náplň práce

Srdce Českého ráje, město Turnov, má kromě nádherného prostředí i jiné klenoty. Mezi ně nepochybně patří závod na výrobu keramiky. Přidejte se do jeho skvělého kolektivu. Připravili sme pro Vás lákavou mzdu a jedinečné benefity.

ČEKÁ NA VÁS ČISTÝ A TICHÝ ZÁVOD

- V našem provozu obsluhujeme hned několik strojů a zařízení - jde o obsluhu lisů, mycí linky, brousící stroje či dokonce pece
- O kvalitu vyrobených keramik se pak starají naši kvalitáři a ruka v ruce s nimi jdou leštiči a operátori/operátorky laserů - všechny pozice sú aktuálně k dispozici
- Pracuje se ve třísměnném provozu /pokud by ste měli zájem o dvě směny, vyhledejte kvalitáře, když jsou Vám po chuti dvanáctky, budou Vaší volbou pecaři/

Nabízíme

VÝHODNĚJŠÍ BENEFITY PRO NAŠE ZAMĚSTNANCE

- Měsíčne si můžete vydělat od 23 500 – 27 000 Kč – záleží od toho, pro jakou pozici se rozhodněte
- Na všechny čeká čtvrtletní odměna
- Za každý odpracovaný den stravenky v hodnotě 120 Kč
- Možnost přesčasů a za ně speciální odměny
- Kromě toho si všichni mohou vychutnat týden dovolené navíc

Poznámka

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na +420 725 828 601.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601