Projektový koordinátor, Hluk u Uherského Hradiště, od 35.000,-Kč

Aktualizováno:

12. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Hluk

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Kontrakt

Nabízený plat:

30000 - 45000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Firma:

Comac jobs Nový Jičín

Požadavky

- vzdělání min. SOU (SŠ či VŠ výhodou)
- znalost práce na PC, MS Windows a MS Office (min. na uživatelské úrovni)
- základní komunikativní znalost ukrajinského či ruského jazyka (potřeba pro denní výkon práce, komunikace se zaměstnanci)
- komunikační a organizační schopnosti
- vyzrálou osobnost s přirozenou autoritou
- příjemné a asertivní vystupování
- aktivní přístup k práci

Náplň práce

- koordinace agenturních zaměstnanců napříč závodem a výrobními úseky
- komunikace s agenturními zaměstnanci, vedením výroby a společnosti
- účast při školení nových zaměstnanců
- koordinace a komunikace s dodavateli (dopravce, ubytovací zařízení, ad.)
- případné další činnosti spojené se zajištění plynulého chodu pobočky (administrativa, příprava smluvní dokumentace, ad.)

Nabízíme

- měsíční mzda od 35.000,-Kč
- mimořádné odměny a prémie závislé na počtu zaměstnanců
- služební automobil s možností využití pro soukromé účely
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- možnost kariérního růstu
- pravidelná školení v rámci zvýšení kvalifikace

Poznámka

V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA NÁM PROSÍM ZAŠLETE ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: petr.zatko@comacjobs.cz

NÁSTUP JE MOŽNÝ IHNED NEBO DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ.

NEVÁHEJTE A KONTAKTUJTE NÁS!

Kontaktní osoba:
Petr Zaťko
Mobil: +420 774 332 525