Výrobní ředitel

Aktualizováno:

5. 3. 2021

Lokalita pracoviště:

okres Pelhřimov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Zařazeno na pozici:

Výrobní ředitel Pelhřimov

Firma:

ISG Personalmanagement s.r.o.

Požadavky

technické vzdělání, ideálně strojírenského směru
zkušenost s řízením výroby min. 5 let
aktivní znalost AJ
všeobecné manažerské předpoklady
komunikační schopnosti a sociální dovednosti

Náplň práce

celková zodpovědnost za zajištění výrobních procesů z hlediska plánovaných termínů, nákladů a kvality
optimalizace výrobních postupů a návrhy pro zefektivnění procesů, snížení nákladů a zvyšování produktivity
analyzování potřeb zákazníků a řešení jejich požadavků, reklamací apod. a přijímání odpovídajících návrhů a opatření
motivace, rozvoj a stabilizace zaměstnanců
odpovědnost za dodržování pravidel BOZP a zásad životního prostředí včetně hodnocení rizik
úzká spolupráce s ředitelem závodu a vedoucími ostatních úseků
spoluúčast na strategickém rozvoji a budování dobrého jména výrobního závodu

Nabízíme

práce ve společnosti se silným postavením na trhu v ČR i v Evropě
řízení výroby úspěšných a osvědčených produktů
motivující platové podmínky a benefity
firemní vůz i pro soukromé použití

Poznámka

Naším klientem je úspěšný zahraniční výrobce plastového spotřebního zboží s téměř 30tiletou tradicí v České republice se sídlem v kraji Vysočina. V současné době doplňuje svůj vrcholový management a nabízí uplatnění v uvedené pozici

Těžiště odpovědnosti je v řízení výrobních provozů závodu s ca. 300 zaměstnanci včetně útvaru vývoje.

Kontaktní osoba:
Václav Panenka
Tel: +420 602 347 120