Brusič/ka - mzda od 25 000 Kč + ubytování! Liberec

Aktualizováno:

19. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Liberec

Nabízený plat:

25000 - 27000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

DGS

Zařazeno na pozici:

brusič Liberec

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

STAČÍ SPLNIT PÁR PODMÍNEK A JSTE V TÝMU! MÍT SMYSL PRO:

- Plnoletost
- Samostatnost
- Zodpovědnot
- Spolehlivost

Náplň práce

CO NA VÁS ČEKÁ?

Pracovní náplní bude broušení, čištění, rovnání a balení hliníkových odlitků. Dělá se v nepřetržitém provozu.

Nabízíme

KROMĚ MZDY NA VÁS ČEKAJÍ PŘÍJEMNÉ BENEFITY

- Měsíční výdělek našich kolegů se pohybuje ve výši 25 000 Kč
- Plně k dispozici máte možnost ubytování ZDARMA přímo v Liberci
- Odměna za doporučeného kamaráda ve výši 10 000 Kč
- V případě, že to bude pro Vás nutné, máte možnost týdenních záloh v hodnotě 1 000 Kč
- Koordinátora, který pro Vás bude k dispozici při řešení Vašich pracovních problémů

Poznámka

NEVÁHEJTE A VOLEJTE - JSME PLNĚ K DISPOZICI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo telefonicky na použijte odpovědní formulář.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601