Lakýrník s praxí Uničov

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Uničov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

20500 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Zařazeno na pozici:

Lakýrník Olomouc

Firma:

UNEX a.s.

Požadavky

* SOU

* praxi na obdobné pozici

Náplň práce

Máte zkušenosti s lakováním? Tak pojďte dělat lakýrníka do UNEXu!

CO VÁS ČEKÁ

* výrobek si sami připravíte k lakování (očistíte, opálíte, odmastíte, zatmelíte, …)

* lakovat budete vysokotlakými stříkacími pistolemi

* práce ve třísměnném provoze

Nabízíme

* obědy za 18 až 22 Kč v areálu společnosti

* 5 týdnů dovolené

* příspěvek 6 000 Kč ročně na důchodové připojištění nebo životní pojištění

* výhodné telefonní tarify pro vás i vaše blízké

* dotované ozdravné pobyty na Slovensku (např. týdenní dovolená pro dva za 800 Kč)

* benefitní karta Edenred Benefits - možno využít na zdraví, sport i kulturu

* odměny při životních a pracovních výročích i odchodu do důchodu

* zázemí firmy s dlouhou tradicí - 70 let na trhu

* dopravní dostupnost - autobusová i vlaková zastávka u vstupu do areálu společnosti

* krytá stání pro kola

* firemní a rodinné akce (sportovní dny, den otevřených dveří, veřejné bruslení, dny zdraví, ...)

* ubytování v areálu společnosti

* a další benefity

Název firmy

UNEX a.s.

Kontaktní osoba:
Hana Dragounová
Mobil: 604545554