Operátor výroby - 20.000 - 30.000,- Kč - možno i absolventi Prostějov

Aktualizováno:

23. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Prostějov

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

20000 - 30000 Kč za měsíc

Firma:

GASL CZ s.r.o.

Požadavky

- ochota pracovat ve třísměnném anebo nepřetržitém provozu
- manuální zručnost a fyzická zdatnost
- výhodou - praxe ve výrobní společnosti
- přijímáme i absolventy SOU/SŠ - zaučíme

Náplň práce

- obsluha strojů - výroba produktů pro automobilový a železniční průmysl

Nabízíme

- stabilní zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
- 5 dnů dovolené navíc
- dotované stravování v areálu společnosti
- samozřejmostí je zaškolení
- přispíváme na penzijní/životní připojištění
- těšit se můžete na firemní akce a další benefity
- pozice je vhodná i pro absolventy

Poznámka

Pokud Vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.

Kontaktní osoba:
Bc. Olga Čeřovská
Mobil: 773 447 453