Kontrolór/ka kvality - nástup ihned! Turnov

Aktualizováno:

19. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Turnov

Nabízený plat:

20900 - 23000 Kč za měsíc

Značka:

coors kval

Firma:

ProJobEU s.r.o. - pobočka Liberec

Požadavky

STAČÍ SPLNIT PÁR PODMÍNEK

- Mít aspoň základní znalost na PC
- Mít praxi na obdobné pozici
- Pečlivost, samostatnost, zručnost

Náplň práce

Turnovský závod, který je současně největší světový výrobce umělé keramiky, hledá nové posily na kontrolu kvality. Neváhejte, kontaktujte nás a můžete nastoupit ihned! Čeká na Vás jednoduchá práce a příjemný kolektiv.

NENÁROČNÁ PRÁCE! O CO JDE?

Vaši budoucí práce bude kontrola výrobků dle technologického a pracovního postupu. Součastí toho je balení, měření, evidence a třídení výrobků. Pracuje se ve třísměnném provozu.

Nabízíme

MZDA A BENEFITY

- Měsíční výdělek našich kontrolórů a kontrolorek se pohybuje ve výši 20 900 Kč
- Na všechny čeká čtvrtletní odměna
- Za každý odpracovaný den dostávají stravenky v hodnotě 120 Kč
- Možnost přesčasů a za ně speciální odměny
- Kromě toho si všichni mohou vychutnat týden dovolené navíc

Poznámka

NEVÁHEJTE A VOLEJTE - JSME PLNĚ K DISPOZICI!

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte a kontaktujte nás ihned prostřednictvím odpovědního formuláře, nebo nám pošlete svůj životopis na vmervova@projobeu.com. Můžete nás kontaktovat i telefonicky na +420 725 828 601.

Kontaktní osoba:
Veronika Mervová
Mobil: +420725828601