Finanční controller Hradec Králové

Aktualizováno:

14. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Hradec Králové

Nabízený plat:

až 42.000,- Kč

Značka:

A3625

Firma:

PROFI-MEN, s.r.o.

Požadavky

Nová pracovní příležitost na pozici Finanční controller!
Požadavky:
- VŠ - ekonomického směru
- min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting),
- odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou,
- smysl pro financ - chutˇse rpzvíjet v této oblasti,
- aktivní řidič – služební cesty, - znalost SAP, BW výhodou

Náplň práce

Náplň práce:
- tvorba divizních klíčových ukazatelů výkonnosti - report
- příprava forecastu a budgetu
- spolupráce při konsolidaci divizních dat
- spolupráce s auditem a s kontrolory v rámci divize
- další analýzy

Nabízíme

Nabízíme:
- Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti,
- možnost kariérního růstu,
- vzdělávání v oboru financí ve všech směrech a rozšíření praxe,
- možnost spolupráce na novýém získávání/nabytí aktiva v rámci naší společnosti,
- možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy, práci v mladším kolektivu
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- zaměstnanecké bonusy,
- služební notebook a telefon,
- 5 týdnů dovolené,
- Sodexo Cafeterie,
- příspěvek na stravování.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Pozdníček
Mobil: 495 512 582