Projektant/ka mostních objektů Ostrava

Aktualizováno:

20. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Ostrava

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

35000 - 48000 Kč za měsíc

Značka:

Mostař

Zařazeno na pozici:

Projektant Ostrava

Firma:

Dopravní projektování, spol. s r.o.

Požadavky

- Odborné vysokoškolské vzdělání příslušného směru a praxi
- Aktivní znalost programu AutoCAD
- Uživatelská znalost programů Microsoft Office
- ŘP sk. B
- Výhodou autorizace v oboru
- Zodpovědnost, svědomitost, samostatnost, komunikativnost, týmová práce

Náplň práce

Účast na významných projektech železničních a silničních staveb. Tvorba projektové dokumentace ve všech stupních (studie, DÚR, DSP, PDPS, RDS, DSPS). Účast na jednáních s účastníky výstavby a další nutné související činnosti při projektové práci. Kooperace s ostatními profesními středisky společnosti a komunikace s obchodními partnery.

Nabízíme

- Hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, která je na trhu již 23 let
- Odpovídající mzdové ohodnocení + prémie a odměny
- 5 týdnů dovolené, stravenky, pružná pracovní doba
- Moderní pracoviště v centru města, školení a podpora v profesním růstu, firemní akce a přátelský kolektiv
- Nástup možný ihned nebo po dohodě

Kontaktní osoba:
Ing. Zuzana Boráková
Tel: 725939345