Hľadáme skladníkov/čky do Holandska. Tilburg, Waalwijk, Maksvalte

Aktualizováno:

16. 1. 2021

Lokalita pracoviště:

Tilburg, Waalwijk, Maksvalte

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Nabízený plat:

1100 - 1500 EUR za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Skladník NL

Firma:

Universal Consulting s.r.o.

Požadavky

anglický jazyk – mierne pokročilý (B1)
predchádzajúca prax vo výrobe alebo s prácou v sklade výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU
zodpovednosť, flexibilita
čistý register trestov
vodičský preukaz výhodou, NIE VŠAK PODMIENKOU

Náplň práce

POPIS PRÁCE:
Pre našich overených klientov v Holandsku hľadáme do rôznych skladov ľudí so znalosťou angličtiny na úrovni B1 – B2.
Obsadzujeme ľudí na rôzne pracovné pozície: skladník, balič, operátor, vodič vysokozdvižného vozíka dokladač tovaru. Môže sa jednať aj o kumulované pozície.

Vieme umiestniť mužov, ženy, páry, dvojice. Nie je potrebné mať prax. Všetko sa naučíte.

Po príchode do Holandska absolvujete 10 dňovú karanténu, ktorú zabezpečuje ZDARMA zamestnávateľ, potom začínate pracovať.

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:
plný úväzok

NÁPLŇ PRÁCE:

práca v sklade
príprava tovaru podľa objednávok
picking (vyzdvihnutie tovaru)
packing (balenie tovaru, kontrola objednávok)
etiketovanie
práca s ručným skenerom
práca s EPT (elektrický paletový vozík) – pre tích, ktorí majú skúsenosti

Nabízíme

počas dennej zmeny 10,38 – 11,35 €/brutto + 8,33 % holiday money (cca 13.ty plat)
príplatky (nočné, víkendy, sviatky, nadčasy, …) – všetko budete mať zaplatené
mzda sa odvíja od veku kandidáta a lokality
vyplácaná týždenne

Název firmy

Kontaktní osoba:
kontakt@universalconsulting.sk
Mobil: 00421903250669
E-mail: zaslat e-mail s životopisem