Asistent - pracovník poradenského centra Fit zdraví Brno, Vyškov, Břeclav, Hodonín

Aktualizováno:

1. 12. 2021

Lokalita pracoviště:

Brno, Vyškov, Břeclav, Hodonín

Typ pracovního vztahu:

Částečný úvazek, Kontrakt

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Homeoffice:

Ano

Zařazeno na pozici:

Asistent/Asistentka Brno-venkov

Firma:

FIT-LIFE24

Požadavky

Nadšení a zájem pro sport, pohyb, zdravý životní styl.
Pozitivní a kreativní myšlení
Ochotu dále se rozvíjet a učit se novým věcem.

Náplň práce

Pomáháme lidem pomocí jednoduchého systému získat lepší kondici, zdraví, prevenci.
Komplexně vedeme klienty k dosažení mentálního i fyzického zdraví.

Nabízíme

Otevíráme centrum komplexního zdraví v Brně a dalších městech.
Ihned přijmeme pro nové pracovní pozice .
Poskytujeme unikátní vzdělávání. Vhodné i pro studenty a MD.
Volná prac. doba . Možné na Vč. cca. 5 hodin za týden.
Kariérní růst.
Firemní benefity.
Uplatnění, které má smysl a pomáhá lidem.

Název firmy

FIT-LIFE24

Kontaktní osoba:
Kamila Krejčiříková
Mobil: 1453.eva.svobodova