Pohodová brigáda pro ženy v call centru:-) i 150Kč/h, volba směn Písek

Aktualizováno:

21. 11. 2020

Lokalita pracoviště:

Písek

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek, Částečný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe, Důchodce, Rodičovská dovolená

Nabízený plat:

100 - 150 Kč za hodinu

Firma:

DomiCall, s.r.o. (Písek)

Požadavky

Speciálně pro ženy jsme připravili možnost flexibilní brigády v našem call centru na pozici "Telefonní specialistka".

Hledáme komunikativní a fajn kolegyně, které mají příjemný hlas, a které mohou docházet alespoň na 20 hodin týdně.

Co práce v call centru obnáší?
* telefonické kontaktování stávajících a nových klientů
* prezentování zajímavých produktů a služeb
* drobná administrativa spojená s realizací hovorů

Náplň práce

Co Vám nabízíme?
* navýšení Vašeho rodinného rozpočtu
* jistotu fixní mzdy
* neomezené provize za uzavřené objednávky již na telefonu
* fyzicky nenáročnou práci
* flexibilní docházku - směny si plánujete sama dle potřeby
* otevřenou a přátelskou firemní kulturu
* perfektní zaučení, nepotřebujete žádnou předchozí praxi z oboru.

Z jakých směn můžete vybírat?
PO až PÁ:
ranní: 8-12, 8-14, 8,16 hod
odpolední: 12-20, 14-20, 16-20 hod

SO:
10-16, 10-18 hod

Za doporučení nové kolegyně nebo kolegy dáváme bonus 2.000 Kč!

Pokud chcete posílit náš tým, zašlete životopis nebo nám zavolejte! :o)
tel: 724 567 151

Těšíme se na Vás.

Kontaktní osoba:
Petra Recová
Mobil: 724 567 154
Tel: 724 567 154